Profesjonalny transport biznesowy – przejazdy biznesowe dla firm, kontrahentów, klientów

 • Strona główna
 • Przewozy
 • Profesjonalny transport biznesowy – przejazdy biznesowe dla firm, kontrahentów, klientów

Szukasz profesjonalnego transportu biznesowego dla siebie lub swoich partnerów? Chcesz zdobyć przychylność potencjalnych kontrahentów, zapewniając im komfortowe i nienaganne przejazdy biznesowe? A może interesują Cię przewozy biznesowe dla pracowników Twojej firmy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakiego rodzaju transport biznesowy zapewnia BitBus oraz czego możesz się spodziewać po świadczonych przez nas przewozach biznesowych. Zapraszamy!


W jakich sytuacjach sprawdzi się transport biznesowy?

Na początku warto zaznaczyć, iż profesjonalny transport biznesowy skierowany jest zarówno do firm, jak i do pojedynczych osób powiązanych z biznesem. Na przejazdy biznesowe zapraszamy właścicieli przedsiębiorstw, ich obecnych oraz potencjalnych kontrahentów oraz pracowników na dowolnych szczeblach. Oto częste sytuacje, w których stosuje się przewozy biznesowe:

 1. Przejazdy biznesowe na konferencje i spotkania zarządu – oferta m.in. dla właścicieli firm, kontrahentów, innych osób decyzyjnych, a także prelegentów.
 2. Przejazdy biznesowe na eventy branżowe – oferta m.in. dla przedstawicieli firm.
 3. Transfery z lotniska do hotelu i innych miejsc – oferta m.in. dla właścicieli i przedstawicieli firm oraz obecnych i przyszłych kontrahentów. Przeczytaj więcej o transferach na i z lotniska.
 4. Przejazdy biznesowe VIP – oferta dla najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w firmie oraz kontrahentów, na których pozyskaniu firmie bardzo zależy.
 5. Przejazdy biznesowe na delegacje, szkolenia, warsztaty – oferta dla pracowników firmy na dowolnych szczeblach.
 6. Przejazdy biznesowe do siedziby firmy – oferta dla wybranych pracowników (np. w formie bonusu lub nagrody) lub wszystkich pracowników (np. kiedy siedziba znajduje się w lokalizacji, do której trudno dotrzeć miejskim środkiem transportu).
 7. Przejazdy biznesowe po mieście – oferta dla wizytujących kontrahentów, obecnych lub potencjalnych, w celu nawiązania pozytywnych relacji biznesowych.
 8. Przejazdy biznesowe na imprezy firmowe – oferta dla pracowników na dowolnych szczeblach.

Czym cechują się przejazdy biznesowe w firmie BitBus?

Doświadczenie w branży transportu biznesowego pozwala nam świadczyć usługi dla firm na najwyższym poziomie. Przygotowujemy oferty skrojone na miarę konkretnego przedsiębiorstwa i jego pracowników. Możemy zagwarantować m.in.:

punktualny transport biznesowy – z odbiorem klienta we wskazanym czasie i dostarczenie go w miejsce docelowe w odpowiedniej porze,

komfortowy transport biznesowy – ma to szczególne znaczenie przy przewozach biznesowych potencjalnych kontrahentów, VIP-ów oraz osób o wysokiej randze w przedsiębiorstwie,

okazjonalny lub regularny transport biznesowy – bez względu na to, czy potrzebujesz jednorazowego przewozu biznesowego na konferencję lub z lotniska do siedziby firmy, czy też zależy Ci na codziennych przejazdach biznesowych pracowników Twojej firmy, BitBus jest właściwym wyborem,

transport biznesowy na terenie miasta, Polski lub międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej – jeżeli chcesz zapewnić najwyższej klasy przewozy biznesowe kontrahentom z zagranicy, wypełnimy swoje zadanie bezbłędnie,

transport biznesowy dla jednej osoby lub grupy – w zależności od liczby osób, jakiej chcesz zapewnić przejazdy biznesowe, zapewnimy Ci komfortowy pojazd,

transport biznesowy w jedną lub dwie strony – chodzi o zawiezienie pracownika Twojej firmy lub kontrahenta? A może o odebranie go lub przejazdy biznesowe w dwie strony? Z nami odbędziesz taką podróż, jakiej potrzebujesz!

Do szczególnie popularnych opcji należą przewozy biznesowe krajowe na delegacje, przewozy biznesowe na konferencje, wystawy i targi, przewozy biznesowe na szkolenia i warsztaty, transfery z i na lotnisko z hotelu, siedziby firmy, miejsca konferencji bądź innych eventów. Zadzwoń lub napisz do nas i daj znać, jaką usługą Ty jesteś zainteresowany!


Kto odpowiada za przewozy biznesowe?

Profesjonalne przewozy biznesowe w firmie BitBus świadczą wieloletni kierowcy z wymaganymi kwalifikacjami i uprawnieniami. Są to osoby o wysokiej kulturze osobistej i dyskretne, przy których można omawiać tematy związane z biznesem bez obawy o wtrącanie się kierowcy czy też przekazanie informacji osobom trzecim. W zależności od tego, czy klienci preferują jechać w ciszy, czy też chcą słuchać muzyki lub wiadomości, kierowcy zapewnią dogodne warunki. Dodatkowo wybiorą najszybszą możliwą, a jednocześnie pewną i wygodną trasę, by pasażerowie dotarli we wskazane miejsce na czas.

Wybierz firmę BitBus i przekonaj się, jak powinny wyglądać przewozy biznesowe najwyższej klasy! Oto nasze dane do kontaktu: +48 515 784 417, biuro@bitbus.eu.

Comments are closed