Jak wygląda transfer z lotniska do hotelu?

Przyleciałeś z innego kraju lub miasta na spotkanie biznesowe bądź konferencję? Wymeldowałeś się z hotelu i potrzebujesz szybko znaleźć się na lotnisku? W obu tych przypadkach potrzebujesz podobnej usługi. W pierwszym przypadku chodzi o transfer z lotniska do hotelu lub bezpośrednio na spotkanie biznesowe. W drugim zaś odpowiednie będą transfery na lotniska – z hotelu, parkingu, budynku, w którym odbyła się konferencja, bądź innego miejsca. Przeczytaj, jak wygląda transfer z lotniska do hotelu i odwrotnie!

Transfer lotniskowy – co to jest?

Transfery z lotnisk to usługa skierowana do osób, które podróżują do innego miejsca – w kraju lub za granicą – drogą powietrzną, czyli samolotem. Kiedy osoby te przylatują na miejsce, potrzebny im szybki, sprawny i bezpieczny transport do hotelu, siedziby kontrahenta, budynku, w którym odbędzie się zaplanowane wydarzenie, bądź innego miejsca. I właśnie takim transportem jest transfer lotniskowy. Co to świadczenie obejmuje? Kolejno:

  1. Przyjazd po klienta we wskazane miejsce o wskazanym czasie.
  2. Przewóz klienta we wskazane miejsce docelowe. Najczęściej chodzi o transfer z lotniska do hotelu, jednak może to być dowolne inne miejsce.
  3. Dowóz klienta we wskazany punkt docelowy o właściwym czasie.

Zdarza się, że transfer z lotniska do hotelu organizowany jest przez hotel, w którym podróżnik ma się zatrzymać. Usługa może być wliczona w cenę lub płatna dodatkowo – wszystko zależy od oferty hotelu. Jednak nie zawsze tak jest. Czasem transfer lotniskowy trzeba zorganizować sobie samemu. Samodzielnie organizuje się np. transfery z lotnisk w inne miejsca, gdy dana osoba nie zatrzymuje się w żadnym hotelu. W takiej sytuacji zachęcamy do skorzystania z usług przewozowych firmy BitBus.

Dlaczego właśnie transfer z lotniska do hotelu?

Możesz się zastanawiać, dlaczego miałbyś wybrać profesjonalny transfer lotniskowy, nie zaś zwykły przejazd taksówką wezwaną po wylądowaniu. Są ku temu pewne powody:

● lotniska zazwyczaj znajdują się daleko od centrum miasta i hoteli. Oznacza to, że droga, którą trzeba przebyć do miejsca docelowego, jest długa. Transfer z lotniska do hotelu świadczony jest przez osoby potrafiące wybierać najkrótsze i najmniej zakorkowane trasy,

transfery z lotnisk odbywają się nowoczesnymi i komfortowymi samochodami z pojemnym bagażnikiem, w którym klient może schować walizki. To kolejny walor, gdy weźmie się pod uwagę nierzadko długi czas przejazdu z lotniska do hotelu,

● jeżeli interesuje Cię przejazd w miejsce inne niż hotel, np. transfer lotniskowy na konferencję, wydarzenie kulturalne czy spotkanie biznesowe, czas pełni niezwykle ważną funkcję. Transfer lotniskowy jest punktualny i szybki – kierowcy zależy, by klient dotarł we wskazane miejsce na czas,

transfer z lotniska do hotelu lub w inne miejsce jest bezpieczny. Samochody do przewozu osób są regularnie poddawane przeglądom, a kierowcy to profesjonaliści. Nie ma mowy, że klientowi lub jego drogiemu sprzętowi służbowemu cokolwiek się stanie,

● szczególnie ważny jest fakt, iż zamówiony wcześniej transfer lotniskowy zawsze poczeka na klienta, nawet jeśli jego samolot będzie miał opóźnienie. Dzięki temu nie będziesz musiał w panice szukać taksówki, której może akurat nie być, a tym samym nie spóźnisz się na spotkanie biznesowe lub spóźnisz się tylko o tyle, o ile opóźnienie miał samolot.

A jak wygląda transfer z lotniska do hotelu w przypadku pary lub grupy podróżników? Dokładnie tak samo – przy grupie co najwyżej może być potrzebny większy pojazd do transportu osób. Warto bowiem wiedzieć, że transfer lotniskowy jest usługą zarówno dla pojedynczych osób, jak i grup.

Czym są transfery na lotniska?

Wiesz już, czym jest transfer lotniskowy. Co to jednak są transfery na lotniska? Oczywiście mowa o usłudze odwrotnej względem transferów z lotnisk. W tym przypadku chodzi o odebranie klienta z hotelu lub innego wskazanego przez niego miejsca – np. siedziby kontrahenta – i punktualne zawiezienie na lotnisko. Dodatkowo niektóre osoby interesuje transfer z parkingu na lotnisko. To dobra opcja dla tych, którzy planują przyjechać na lotnisko prywatnym samochodem, lecz nie chcą parkować na drogim parkingu tuż przy lotnisku. Wówczas zostawiają auto trochę dalej – na parkingu strzeżonym – i potrzebny im szybki transfer z parkingu na lotnisko.

Comments are closed