Przewozy osób prywatnych i firm, transport na eventy, przewozy międzynarodowe

Z nami najlepiej​

Transport komfortowymi i nowoczesnymi autami

Przewóz z doświadczonymi kierowcami

Tanie przewozy dla firm

Ekspresowe przewozy i natychmiastowa gotowość do wyjazdu

Transport z punktu A do B

Obsługujemy przejazdy na terenie całego kraju i UEPrzewóz osób prywatnych i firm, transport drogowy na eventy – oferta BitBus

Firma przewozowa BitBus oferuje różnego rodzaju przewozy osobowe – dla osób prywatnych i przedstawicieli firm chcących szybko, bezpiecznie i komfortowo dojechać na lotnisko, dworzec czy event: wesele, urodziny, bankiet firmowy. Mało tego, ponieważ realizujemy przewóz osobowy na terenie całej Unii Europejskiej, możemy w bardzo dobrych warunkach zawieźć Cię na wakacje, w odwiedziny do dalekich krewnych, w delegację, na konferencję, warsztaty czy festiwal muzyczny.
Przewóz osobowy w Polsce i Unii Europejskiej: przewozy krajowe & przewozy międzynarodowe

Szybkie i tanie przewozy krajowe osób prywatnych bądź przedstawicieli firm to oferta, której poszukujesz? A może interesują Cię komfortowe długodystansowe przewozy międzynarodowe? Zapewniamy profesjonalny transport osobowy na terenie kraju i całej Unii Europejskiej, więc jeśli wybierasz się na urlop za granicę bądź masz w planach spotkać się z potencjalnymi kontrahentami i przekonać ich do współpracy, świetnie się składa – z nami zrobisz to satysfakcjonująco.
Co obejmuje transport drogowy (samochodowy) w firmie BitBus?

Warto wiedzieć, że transport drogowy osób prywatnych i firm jest usługą kompleksową. Gwarantujemy Ci nie tylko nowoczesne i bardzo komfortowe samochody, ale także profesjonalnych i doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie i szybko dowiozą Cię we wskazane miejsce. Chcemy też podkreślić, iż mamy w ofercie tanie przewozy krajowe osób i tanie przewozy międzynarodowe – na nasz transport samochodowy mogą sobie pozwolić nawet rodziny, małe firmy, start-upy. Daj nam znać, kiedy, dokąd i w ile osób chcesz jechać, a zaproponujemy Ci wysokiej jakości transport osób… nawet w kilka minut od wykonania telefonu! Nie musisz umawiać się wcześniej i stresować, że nie wyrobisz się na czas. Jesteśmy tu dla Ciebie.
Przewóz osób biznesowych – transfer na lotniska, transfer z lotniska do hotelu i więcej


Na komfortowe i błyskawiczne przejazdy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zapewnimy Ci m.in. transfer na lotniska, transfer z lotniska do hotelu, dojazd do siedziby kontrahenta, restauracji, na konferencję, wykłady, warsztaty bądź transport samochodowy w inne wskazane miejsce na terenie Unii Europejskiej. Zaufało nam już wiele osób – dołącz do zadowolonych podróżników powracających do firmy BitBus!Comments are closed