Pracuj jako kierowca

Wybierz aplikację dla siebie

Poznaj szczegóły pracy jako kierowca

about_2_2 4 1
partner flotowy Bolt & Uber & Free Now

Praca dla przewoźników

BitBus jako partner flotowy Bolt, Uber i FREENOW oferuje atrakcyjne warunki współpracy dla osób z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Elbląg, Poznań, Wrocław, Jelenia Góra i okolic, gotowych do dojazdów, na umowę zlecenie lub B2B.

Oferujemy bonusy i premie od Bitbus, benefity np.:

  • multisport,
  • nowoczesne i komfortowe samochody,
  • zniżki u partnerów,
  • karta paliwowa z rabatami,
  • ubezpieczenie TAXI,
  • możliwość pracy na własnym samochodzie,
  • elastyczny czas pracy

 

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Odezwij się do nas.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Po wstępnej rozmowie z nami i omówieniu warunków współpracy, otrzymasz informacje o dokumentach jakie musisz zdobyć i nam dostarczyć. Po dostarczeniu nam odpowiednich dokumentów utworzymy Ci konto i przeprowadzimy szkolenie z obsługi aplikacji oraz kasy lub kasotaksometru. Po takim szkoleniu możesz zaczynać pracę. Cały proces trwa 2-3 dni i wymaga od Ciebie minimalnego zaangażowania.

Są to między innymi: badania psychotechniczne, badania lekarskie na kierowcę taxi, zaświadczenie o niekaralności. Resztę dokumentów przygotujemy sami. 

W żadnym wypadku, grafik dostosujemy w taki sposób, aby nikomu nie kolidował z drugą pracą czy studiami! Zaletą pracy z nami jest to, że każdy pracuje tyle ile potrzebuje 🙂

To wszystko zależy od Ciebie, im więcej jeździsz tym więcej zarobisz. Dla stałych kierowców, dla których jest to jedyna praca preferujemy jazdę 4-6 dni w tygodniu. Kierowcy z własnymi samochodami jeżdżą kiedy chcą. 

Aktualnie działamy w Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Elbląg, Poznań, Wrocław, Jelenia Góra. W niedługim czasie planujemy poszerzyć działalność o kilka innych miast. 

Tak, w takim przypadku prosimy o kontakt aby omówić warunki współpracy. 

Nie musisz, możemy współpracować na podstawie umowy zlecenia. Osoby, które zdecydują się jednak założyć działalność mogą liczyć od nas na pełne wsparcie w jej założeniu, prowadzeniu i księgowości. Poza tym taka osoba otrzyma od nas dodatkowe benefity np. darmową kartę multisport oraz korzystne warunki współpracy.

Jak zacząć

Zacznij pracę jako przewoźnik

01

01. Rozmowa

Wstępna rozmowa i omówienie warunków współpracy.

02

02. Dostarczenie dokumentów

Otrzymanie informacji o wymaganych dokumentach i ich dostarczenie.

03

03. Konto w aplikacji

Utworzenie konta i szkolenie z obsługi aplikacji oraz kasy lub kasotaksometru.

04

04. W drogę

Rozpoczęcie pracy po zakończonym szkoleniu; cały proces trwa 2-3 dni z minimalnym zaangażowaniem.

Team Members

OUR Drivers