Przewóz osób na terenie Polski – przewozy krajowe z adresu na adres

Autobusy PKS i pociągi to niewątpliwie wygodne i atrakcyjne cenowo środki transportu, czemu zawdzięczają dużą popularność. Niestety nie są idealne, bo nie pozwalają na przewozy krajowe z adresu na adres. Jeśli jedziesz na wakacje, szkolenie lub w odwiedziny do rodziny mieszkającej w innym mieście, drogę z dworca pod adres docelowy musisz pokonać sam. Możesz też skorzystać z innego rozwiązania: pojechać własnym samochodem, lecz i to ma wady, gdyż generuje spore wydatki oraz wiąże się z różnymi ograniczeniami. Poznaj świetną alternatywę: przewóz osób na terenie Polski świadczony przez firmę BitBus!


Czym są przewozy krajowe z adresu na adres w firmie BitBus?

Krajowy przewóz osób w firmie BitBus działa w sposób łatwy, intuicyjny. Jeżeli miałeś już okazję korzystać z przewoźników typu Uber lub Bolt, na pewno wiesz, jak te firmy realizują przewozy krajowe. My działamy na tej samej zasadzie. Nic w tym dziwnego, jako że jesteśmy oficjalnym partnerem flotowym zarówno Ubera, jak i Bolta.

Jeżeli interesują Cię przewozy krajowe z adresu na adres, wystarczy, że zamówisz u nas usługę. Możesz to zrobić zarówno chwilę przed wyjazdem, jak i dzień lub nawet kilka dni wcześniej – aby mieć pewność, że kierowca przyjedzie po Ciebie o ustalonej porze i dotrzesz na miejsce na czas. O uzgodnionej godzinie kierowca firmy BitBus zjawi się w preferowanym przez Ciebie miejscu, np. pod domem czy hotelem, w którym się zatrzymałeś, abyś nie musiał daleko nosić ciężkich bagaży. Następnie zabierze Cię prosto we wskazane miejsce – w końcu są to dokładne przewozy krajowe z adresu na adres, a nie z adresu w okolice miejsca docelowego. Kierowca zadba o jak najkrótszy czas podróży, wybierając optymalną trasę i reagując na zdarzenia na drodze. W komfortowym samochodzie firmy BitBus będzie Ci wygodnie, a podróż minie szybko.


Jakie przewozy krajowe firmowe i przewozy z domu pod dom w Polsce świadczymy?

Na przewóz osób na terenie Polski można się zdecydować w celu zarówno służbowym, jak i prywatnym. Warto bowiem wiedzieć, iż firma BitBus współpracuje nie tylko z podmiotami gospodarczymi – przyjmujemy zlecenia także od ludzi chcących wyjechać na wakacje, ferie, odwiedzić rodzinę czy znajomych, pojechać na koncert bądź wydarzenie sportowe. Nasze przykładowe przewozy krajowe osób to:

●     przewóz osób na terenie Polski na wydarzenia kulturalne i sportowe,

●     przewozy z domu pod dom w Polsce w odwiedziny do rodziny, znajomych, a także na imprezy typu urodziny, imieniny, sylwester,

●     przewozy krajowe z adresu na adres związane z biznesem, np. z domu lub firmy pod adres: kontrahenta, konferencji, przemówienia, szkolenia, targów, wystawy, eventu branżowego,

●     przewozy krajowe busem grup oraz przewozy krajowe samochodem kilku osób lub pojedynczego klienta,

●     krajowy przewóz osób wybierających się na wakacje, ferie, wyjazd weekendowy – rodzin, par, singli.


Dlaczego warto wybrać przewozy krajowe z adresu na adres?

W przeciwieństwie do PKS-u czy PKP firma BitBus oferuje dopasowane do potrzeb klienta przewozy krajowe z adresu na adres. To wygodne zwłaszcza wtedy, gdy klient: 1) ma dużo bagaży, 2) ma kosztowny bagaż, 3) nie był wcześniej pod adresem docelowym, 4) ma do przebycia długą drogę z dworca do miejsca docelowego, 5) potrzebuje dostać się pod adres docelowy w konkretnym czasie.

Oto zaś korzyści, którymi przewóz osób na terenie Polski przez firmę BitBus przewyższa samodzielną podróż własnym autem: 1) brak kosztów paliwa, 2) brak problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego, 3) brak obaw o długi czas wyjazdu, jeśli na wydarzenie przyjeżdża wiele osób, a przy okazji brak obaw o zarysowanie karoserii przez innego kierowcę, 4) możliwość zajęcia się swoimi sprawami w czasie podróży, 5) możliwość napicia się alkoholu na przyjęciu czy evencie, a także brak obaw o prowadzenie w stanie zmęczenia po zabawie, np. na weselu.

Nasze przewozy z domu pod dom w Polsce dla klientów prywatnych oraz biznesowe przewozy krajowe realizowane są przez licencjonowanych, doświadczonych kierowców. Dbają oni o bezpieczeństwo i komfort podróżników. Dodatkowo realizujemy przewóz osób na terenie Polski niezależnie od położenia miasta czy wsi, do których chcesz się dostać.


Czy tylko przewóz osób na terenie Polski?

Na koniec warto zaznaczyć, że chociaż w artykule omówiliśmy przewozy krajowe, firma BitBus oferuje nie tylko przewozy z domu pod dom w Polsce, lecz także transport zagraniczny. Jeśli wybierasz się na wakacje do innego kraju, na koncert za granicą lub chcesz pozyskać zagranicznego kontrahenta, pozostajemy do Twoich usług. Przewozy międzynarodowe działają dokładnie tak samo jak przewozy krajowe z adresu na adres. Możesz zamówić je wcześniej lub zadzwonić w ostatniej chwili, kiedy już będziesz gotowy do wyruszenia.

Zapraszamy zatem na terminowe, bezpieczne i komfortowe przewozy krajowe busem i samochodami. Jeśli krajowy przewóz osób nie spełnia Twoich potrzeb, skorzystaj z transportu międzynarodowego. Wszystko to w firmie BitBus – jeździmy w trasy dla Ciebie!

Comments are closed