top of page

Kierowca - 3 sposoby jak zarabiać więcej

Jeździsz jako przewoźnik i zastanawiasz się, jak zarabiać więcej? Poniżej kilka porad, które skutecznie zwiększą twoje zarobki jako kierowca


  1. Bądź w odpowiednim miejscu i czasie - ruch jest zróżnicowany, co jest wypadkową różnego rodzaju świąt, imprez okolicznościowych, sezonu i pogody. Jeśli w mieście odbywa się festyn albo inna duża impreza to możemy zakładać większy ruch i zainteresowanie taksówkami. Warto więc interesować się tym, co dzieje się u nas lokalnie, bo święta, imprezy i inne okoliczności, budzące zainteresowanie ludzi będą sprzyjać ilości przewozów. Polecamy obserwować wydarzenia w twojej okolicy na facebooku, lokalną prasę i kalendarz oraz kursować autem w potencjalnych miejscach zainteresowania. Myślmy nie tylko o miejscu imprezy czy wydarzenia, ale także o lokalizacji, z której potencjalnie może przyjeżdżać najwięcej pasażerów.

  2. Łap okazję! - Aplikacje stosunkowo często częstują kierowców bonusami jeśli będziemy wykonywać kursy w określonych porach. Warto więc sprawdzać w aplikacji dostępne dodatki i jeździć, by je zdobywać. Ostatnio platforma proponuje 4900 zł nowym kierowcom. Z takich wariantów aż szkoda nie skorzystać! :)

  3. Przewoź tak jakbyś chciał być przewożony - nie jest tajemnicą, że napiwki to atrakcyjny składnik wynagrodzenia. Tipy są różne, ale zdarzają się dość często, a czasem ich wysokość pozytywnie zaskakuje. Pasażerowie chętniej dają napiwki gdy kierowca jest pozytywny i auto jest czyste oraz dobrze prowadzone. Warto też się wsłuchać w klienta - jeśli jest mało rozmowny to lepiej nie nękać go dialogiem, a gdy ma ochotę pogadać to warto poczęstować go dobrym słowem.

Praca kierowcy jest dobrze płatna jeśli potrafimy zaopiekować się pasażerem w należyty sposób oraz wiemy, gdzie kursować żeby zgarniać możliwie najwięcej kursów. Pamiętajmy, że tydzień tygodniowi nietrudny i jeśli zdarzy się, że jednego tygodnia osiągniemy mniejszy zysk niż zakładaliśmy to w łatwy sposób można to odrobić w przyszłości.

59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page