Okazjonalny przewóz osób – transport samochodowy na różne okazje

Chcesz wyjechać na wakacje lub dotrzeć na lotnisko? Zostałeś zaproszony na ślub i wesele w innym mieście? A może masz ochotę obejrzeć wystawę, przeżyć koncert, zobaczyć grę ulubionej drużyny bądź wziąć udział w innym wydarzeniu kulturalnym czy sportowym? Okazjonalny przewóz osób to usługa, której Ci potrzeba! W niniejszym poradniku wyjaśniliśmy, jakie zalety ma transport samochodowy osób na wyjątkowe okazje. Zapraszamy do lektury.

Dlaczego warto wybrać prywatne przewozy osobowe?

Wydarzenia takie jak ślub i wesele, wyjazd/wylot na wakacje, koncert muzyczny czy też igrzyska sportowe mają dwa wspólne elementy. Po pierwsze wymagają dotarcia na konkretną godzinę – para młoda, samolot ani drużyna sportowa nie zaczekają na spóźnialskich. Po drugie wiążą się z możliwością podróży w tylko jedną stronę. Jeśli lecisz na wakacje, raczej nie chcesz, by samochód stał w czasie Twojej nieobecności na parkingu przy lotnisku i generował wysokie opłaty. Z kolei z koncertu, wydarzenia sportowego ani tym bardziej wesela – na których ludzie bawią się, tańczą i skaczą, męczą się i nierzadko piją alkohol – nie chcesz wracać samochodem, którego musiałbyś być kierowcą.

Prywatne przewozy osobowe zdejmują ciężar z barków prywatnych kierowców. Tego typu transport osób jest:

punktualny – nie spóźnisz się na ważne wydarzenie,

natychmiastowy – nie musisz rezerwować przejazdu tydzień ani nawet dzień wcześniej,

komfortowy – w nowoczesnych samochodach nie pognieciesz sukni weselnej, nie zniszczysz fryzury, przewieziesz sprzęt fotograficzny na koncert bez obawy o uszkodzenia,

celny – jeżeli wesele, jubileusz bądź inne wydarzenie odbywają się w małej miejscowości, do której prowadzi kręta droga przez las, transport samochodowy będzie właściwym wyborem, dzięki któremu dojedziesz pod same drzwi budynku docelowego.

Okazjonalny przewóz osób w BitBus – jak to działa?

Okazjonalny przewóz osób świadczony przez firmę BitBus to usługa łączącą zalety przewozu osób taksówkami, transportu osób pociągami i samodzielnych podróży. Od taksówek bierze natychmiastową gotowość do wyjazdu oraz szybki i bezpieczny transport osób wykonywany przez doświadczonych kierowców współpracujących z firmą BitBus. Od transportu osób pociągami bierze możliwość przekraczania granic miasta, a nawet kraju, w atrakcyjnych cenach. Oznacza to, że okazjonalny przewóz osób może oznaczać zawiezienie klienta na wesele po drugiej stronie Polski lub na wakacje w innym kraju. Z kolei z samodzielnych podróży bierze zalety komfortowych samochodów oraz docierania dokładnie we wskazane miejsce, a nie jedynie w pobliże.

A zatem jak działa okazjonalny przewóz osób w BitBus?

  1. W zależności od potrzeb i preferencji zaplanuj podróż wcześniej bądź zdecyduj się na wezwanie przewoźnika BitBus w danej chwili. Pierwsza opcja pozwoli Ci uniknąć obawy, że przewoźnicy akurat nie będą dostępni. Dzięki drugiej opcji będziesz mógł szykować się na wesele lub inne wydarzenie tak długo, jak będzie to konieczne, i wezwaćprzewoźnika dopiero po zakończeniu przygotowań.
  2. Znajdź przewoźnika, który po Ciebie przyjedzie. Kierowca BitBus stawi się we wskazanym miejscu, np. pod Twoim domem, punktualnie. Będzie gotowy do natychmiastowej podróży do punktu docelowego.
  3. Czerp przyjemność z komfortowego transportu samochodowego. Jeśli czeka Cię długa podróż, możesz się przespać, poczytać książkę, posłuchać muzyki lub pograć w gry na telefonie.
  4. Wysiądź w punkcie docelowym – dokładnie tam, gdzie odbywa się wydarzenie. Twój okazjonalny przewóz osób dobiegł końca, więc możesz iść dobrze się bawić. Kiedy wydarzenie się skończy lub wrócisz z wakacji, ponownie wezwij przewoźnika BitBus.

Przewóz osób na terenie Polski i transport osób za granicę

Świadczony przez nas transport samochodowy obejmuje zarówno przewóz osób na terenie Polski, jak i transport osób za granicę. Jeśli chodzi o omawiany dziś temat – okazjonalny przewóz osób na wyjątkowe wydarzenia – realizujemy zlecenia takie jak:

przewóz osób na terenie Polski do krewnych i przyjaciół na urodziny, święta, jubileusze,

przewóz osób na terenie Polski na wydarzenia kulturalne, w tym koncerty, wystawy, spektakle,

przewóz osób na terenie Polski na śluby i wesela,

przewóz osób na terenie Polski na wydarzenia sportowe,

transport osób na lotniska, dworce PKP i PKS, do portów,

transport osób za granicę na wydarzenia kulturalne, sportowe,

transport osób za granicę w odwiedziny do rodziny, na śluby, wakacje.

Oczywiście to tylko przykłady, które wchodzą w skład transportu samochodowego BitBus. Jeżeli interesuje Cię innego typu okazjonalny przewóz osób – chociażby kupiłeś psa z hodowli znajdującej się w innym mieście i chcesz go odebrać – jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Sprawdź prywatne przewozy osobowe w BitBus. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami w preferowany sposób: +48 515 784 417, biuro@bitbus.eu.

Comments are closed