top of page

Jak zostać kierowcą Bolta w 5 krokach

Cieszymy się, że możemy zatrudniać ludzi i oferować im uczciwe warunki współpracy jako kierowcy renomowanej platformy Bolt. Co jednak musi mieć na uwadze kandydat, który chciałby pracować jako kierowca? Poniżej przedstawiamy kroki, jakie należy podjąć, by z powodzeniem zostać przewoźnikiem.


  1. Podstawowe wymagania dotyczą wieku i doświadczenia za kierownicą. Na pracę mogą liczyć osoby, które mają 20 lat lub więcej i są posiadaczami prawa jazdy od ponad 2 lat. Nie proponujemy posady tzw. ‘’świeżakom’’ czyli ludziom, którzy są kierowcami od niedawna z uwagi na bezpieczeństwo pasażerów i jakość świadczonych usług.

  2. Wystarczy wypełnić formularz na stronie partnera www.bitbus.eu/formularz-k i czekać na odpowiedź zwrotną z propozycją dalszego kontaktu i spotkania (także w formie online).

  3. Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury, należy skompletować następujące dokumenty: - zaświadczenie o niekaralności - otrzymamy je w dowolnym sądzie okręgowym - badania psychotechniczne - można je odbyć w dowolnej pracowni specjalnej - badania lekarskie na kierowcę taxi - wystarczy się umówić na wizytę do dowolnego lekarza medycyny pracy By uzyskać powyższe dokumenty, nie jest wymagane skierowanie od pracodawcy.

  4. Kiedy uda się już skompletować dokumenty, kierowca może już być zarejestrowany w platformie Bolt. Otrzymuje odpowiedni link, gdzie musi uzupełnić swój profil o skany dokumentów, zdjęcie i dane osobiste. W przypadku kierowców z własnymi autami - występujemy do urzędu miasta o wydanie wypisu z licencji oraz nadania numerów bocznych dla samochodu nowego kierowcy(może to potrwać kilka dni, zazwyczaj trwa 1 dzień)

  5. Kiedy konto zostanie zaakceptowane, przechodzimy do czynów i wdrażamy pracowników w pracę, robiąc szkolenie z aplikacji i obsługi pasażera. Szkolenia zajmują ok 2-3 godzin i kompletnie przygotowują kierowców do pracy.


Jeśli przeszedłeś całą ścieżkę to szczerze gratuluję! Właśnie zostałeś kierowcą i możesz w zgodzie z własnym rytmem oraz dyspozycyjnością odbywać kursy i zarabiać :)


207 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page