top of page

najlepszy partner flotowy?
 to my! 

Jako solidny partner Bolt i Uber możemy zaproponować naszym pracownikom dobre warunki współpracy na podstawie umowy zlecenia lub B2B

Oferujemy:

- wsparcie na każdym etapie współpracy

- umowę dopasowaną do twoich potrzeb

- dostęp do atrakcyjnych rabatów i promocji u naszych partnerów

- konkursy i bonusy finansowe za wyniki

- kartę MultiSport dla aktywnych

- możliwość rozwoju w strukturze firmy

Nie masz auta? Żaden problem! Nie tylko użyczamy przygotowany samochód, ale również załatwiamy wszelkie formalności związane z podjęciem pracy, wymagając od Ciebie tylko minimalnego wkładu w cały proces

unnamed (2).png

Bezpiecznie i wygodnie

Zadowoleni kierowcy i

pasażerowie

Budowanie ekologicznej

przyszłości

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak wygląda proces przyjęcia nowego pracownika?

Po wstępnej rozmowie z nami i omówieniu warunków współpracy, otrzymasz informacje o dokumentach jakie musisz zdobyć i nam dostarczyć. Po dostarczeniu nam odpowiednich dokumentów utworzymy Ci konto i przeprowadzimy szkolenie z obsługi aplikacji oraz kasy lub kasotaksometru. Po takim szkoleniu możesz zaczynać pracę. Cały proces trwa 2-3 dni i wymaga od Ciebie minimalnego zaangażowania.

 

Jakie dokumenty muszę mieć? 

Są to między innymi: badania psychotechniczne, badania lekarskie na kierowcę taxi, zaświadczenie o niekaralności. Resztę dokumentów przygotujemy sami. 

 

 

Czy praca nie będzie kolidować z moimi studiami lub pracą? 

W żadnym wypadku, grafik dostosujemy w taki sposób, aby nikomu nie kolidował z drugą pracą czy studiami! Zaletą pracy z nami jest to, że każdy pracuje tyle ile potrzebuje :)

 

Ilę muszę jeździć ? 

To wszystko zależy od Ciebie, im więcej jeździsz tym więcej zarobisz. Dla stałych kierowców, dla których jest to jedyna praca preferujemy jazdę 4-6 dni w tygodniu. Kierowcy z własnymi samochodami jeżdżą kiedy chcą. 

 

W jakim mieście mogę do was dołączyć? 

Aktualnie działamy w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Wrocławiu, Elblągu i Poznaniu. W niedługim czasie planujemy poszerzyć działalność o kilka innych miast. 

 

Czy mogę rozpocząć z wami współpracę jeżeli mam już działalność gospodarczą?

Tak, w takim przypadku prosimy o kontakt aby omówić warunki współpracy. 

bottom of page