top of page

najlepszy partner flotowy?
 to my! 

Praca dla przewoźników w BitBus - partner flotowy Bolt & Uber

 

Podoba Ci się elastyczna, dopasowana do osobistych potrzeb i preferencji praca przewoźników firm Bolt i Uber? Partner flotowy Bolt i Uber, czyli firma BitBus, ma dla Ciebie atrakcyjną ofertę! Jeśli mieszkasz w miastach takich jak Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Wrocław, Elbląg, Poznań - lub w ich okolicach i jesteś w stanie dojeżdżać - możemy zaproponować Ci dobre warunki współpracy na podstawie umowy zlecenia lub B2B.

Oto, co firma BitBus - partner flotowy Bolt i Uber - ma dla Ciebie w ofercie:

Oferujemy:

- wsparcie na każdym etapie współpracy

- umowę dopasowaną do twoich potrzeb

- dostęp do atrakcyjnych rabatów i promocji u naszych partnerów

- konkursy i bonusy finansowe za wyniki

- kartę MultiSport dla aktywnych

- możliwość rozwoju w strukturze firmy

- pracę dla studentów

- pracę stałą lub dorywczą

- elastyczne godziny pracy

Nie masz auta? Żaden problem! Praca dla przewoźników w BitBus wiąże się z użyczeniem odpowiednio wyposażonego samochodu na okres zatrudnienia. Dodatkowo załatwimy za Ciebie wszelkie formalności związane z podjęciem pracy przewoźnika. Twój wkład w proces jest minimalny - już wkrótce będziesz mógł przewozić osoby prywatne i firmowe, realizować transfery na lotnisko i wiele więcej.

BitBus to:

  • wiarygodny, profesjonalny pracodawca dla przewoźników,

  • Uber partner flotowy,

  • Bolt partner flotowy.

unnamed (2).png

Bezpiecznie i wygodnie

Zadowoleni kierowcy i

pasażerowie

Budowanie ekologicznej

przyszłości

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak wygląda proces przyjęcia nowego pracownika?

Po wstępnej rozmowie z nami i omówieniu warunków współpracy, otrzymasz informacje o dokumentach jakie musisz zdobyć i nam dostarczyć. Po dostarczeniu nam odpowiednich dokumentów utworzymy Ci konto i przeprowadzimy szkolenie z obsługi aplikacji oraz kasy lub kasotaksometru. Po takim szkoleniu możesz zaczynać pracę. Cały proces trwa 2-3 dni i wymaga od Ciebie minimalnego zaangażowania.

 

Jakie dokumenty muszę mieć? 

Są to między innymi: badania psychotechniczne, badania lekarskie na kierowcę taxi, zaświadczenie o niekaralności. Resztę dokumentów przygotujemy sami. 

 

 

Czy praca nie będzie kolidować z moimi studiami lub pracą? 

W żadnym wypadku, grafik dostosujemy w taki sposób, aby nikomu nie kolidował z drugą pracą czy studiami! Zaletą pracy z nami jest to, że każdy pracuje tyle ile potrzebuje :)

 

Ilę muszę jeździć ? 

To wszystko zależy od Ciebie, im więcej jeździsz tym więcej zarobisz. Dla stałych kierowców, dla których jest to jedyna praca preferujemy jazdę 4-6 dni w tygodniu. Kierowcy z własnymi samochodami jeżdżą kiedy chcą. 

 

W jakim mieście mogę do was dołączyć? 

Aktualnie działamy w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Wrocławiu, Elblągu i Poznaniu. W niedługim czasie planujemy poszerzyć działalność o kilka innych miast. 

 

Czy mogę rozpocząć z wami współpracę jeżeli mam już działalność gospodarczą?

Tak, w takim przypadku prosimy o kontakt aby omówić warunki współpracy. 

bottom of page